Основные новости

ЛАТВІЯ ІЗ СОЛІДАРНОСТІ З УКРАЇНОЮ, ПРОПОНУЄ ЗАБОРОНИТИ В ЄС РОСІЙСЬКУ КУПЮРУ

Купюру пропонують заборонити в банках і обмінних пунктах на території ЄС до повного врегулювання територіального конфлікту між Україною і РФ

Один з лідерів Латвійської соціал-демократичної робітничої партії (ЛСДРП) Раймонд Лейниекс-Сестрам направив у Європейський Центральний Банк лист з пропозицією заборонити на території ЄС використання російської купюри в 200 рублів із зображених на ній Севастополя.

“Згідно з санкціями, які Євросоюз ввів проти Росії, а також із солідарності з Україною ми хочемо, щоб в банках і обмінних пунктах на території ЄС не брали російську купюру, на якій зображений Севастополь. Це неприйнятно до тих пір, поки територіальні суперечки між Москвою і Києвом не будуть повністю вирішені”, — заявив Лейниекс-Сестрам.

Нагадуємо, Центральний банк Росії з 12 жовтня ввів в обіг 200-рублеву купюру, на якій зображені символи українського Севастополя, окупованого РФ у 2014 році.

В березні 2014 року в Криму пройшов фейковий референдум під дулами російських “зелених чоловічків”. Міжнародне співтовариство не визнає результати такого “волевиявлення” і вважає півострів частиною України

Залишити відповідь