Основные новости

Молдова не пустила делегацію з РФ, що летіла на профінансований Москвою форум

Прикордонники Молдови не пустили у країну російську делегацію, яка приїхала на форум ділового співробітництва “Москва-Бєльці-Молдова”, що був профінансований Москвою.

Про це повідомив мер міста Бєльці та лідер “Нашої партії” Ренато Усатий, повідомляє видання ZDG.md.

“Всі знають про співробітництво між примерією міста Бєльці з містами з різних країн. Я підписав угоду про співпрацю з Нижнім Новгородом, Санкт-Петербургом, Москвою. Уряд Москви вийшов з ініціативою власним коштом (всі знають положення нашого молдавського бюджету) провести форум ділового співробітництва в Бєльцях. У делегації присутні чиновники з уряду Москви, мало приїхати близько десяти чоловік”, – заявив Усатий.

“Я зараз же зв’яжуся з ними, зв’яжуся з російським посольством, зв’яжуся з МЗС, але це вже насправді просто свавілля”, – зазначив він.

“Не Додон вирішує, кому в’їжджати в Молдову, а кому не в’їжджати. Це вирішує банда”, – заявив віце-голова “Нашої партії” Дмитро Чубашенко.

Представник прес-служби прикордонної поліції Республіки Молдова Раїса Новіцкі в коментарі для ZdG повідомила, що цього ранку десятьом громадянам Російської Федерації не дозволили в’їхати в Республіку Молдова в зв’язку з тим, що вони не змогли пояснити причину свого візиту в країну.

“У прикордонній поліції не було інформації про те, що це була офіційна делегація. У той же час делегація не змогла надати документи, які б підтверджували, що вони братимуть участь у форумі”, – повідомила представник прес-служби.

Залишити відповідь