Авторские статьи

Командування Повітряних Сил ЗСУ / Air Force Command of UA Armed Forces – NATO

Командування Повітряних Сил ЗСУ / Air Force Command of UA Armed Forces

ПРЕДСТАВНИКИ КОМАНДУВАННЯ ПОВІТРЯНИХ СИЛ ПРИЙНЯЛИ УЧАСТЬ У РОЗШИРЕНОМУ ЗАСІДАННІ КОМІТЕТУ НАТО
Сьогодні, 23 листопада, завершився візит представників Командування Повітряних Сил Збройних Сил України до Повітряного Командування Об’єднаних Збройних Сил НАТО, місто Рамштайн, на чолі з начальником штабу – першим заступником командувача Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенантом В’ячеславом Шамком.
Метою візиту було участь у розширеному засіданні Комітету НАТО з протиповітряної та протиракетної оборони на рівні керівників у форматі з партнерами, обговорення питань щодо сучасного стану та перспектив розвитку Програми обміну даними про повітряну обстановку (АSDЕ). розгляд аспектів функціонування Оперативного центру протиракетної оборони НАТО та підвищення рівня взаємодії між повітряними силами країн-партнерів.
Під час засідання обговорювалися питання щодо ініціатив, що реалізовуються в рамках діяльності Комітету НАТО з протиповітряної та протиракетної оборони, сучасного стану та перспектив розвитку Регіональної програми НАТО з безпеки повітряного простору (RASP) та Програми обміну даними про повітряну обстановку (ASDE). Також учасники заходу ознайомилися з особливостями функціонування Оперативного центру протиракетної оборони НАТО та обговорили перспективні напрямки подальшої взаємодії Комітету НАТО з протиповітряної та протиракетної оборони з країнами-партнерами.
Основною цілю розширеного засідання було набуття учасниками заходу досвіду щодо функціонування існуючих програм та ініціатив, які реалізуються в рамках діяльності Комітету НАТО з протиповітряної та протиракетної оборони, ознайомлення із сучасним етапом та перспективами розвитку протиповітряної та протиракетної оборони держав-членів НАТО та країн-партнерів.

Залишити відповідь