Пятница 14 Декабрь 2018

Декабрь 2, 2017

Посол США в Росії назвав умову для скасування санкцій

Санкції США проти Москви будуть зняті, коли на Донбасі припиниться війна.

Посол США в Росії Джон Хантсман заявив, що американські санкції відносно Москви будуть зняті після вирішення українського питання. Головне завдання, за словами Хантсмана - зупинити насильство на Донбасі.

«Якщо ми зможемо вирішити питання з Україною, а саме - прийти до домовленості, яка влаштує обидві сторони, ми отримаємо позитивний результат», - сказав Хантсман в інтерв'ю одному з російських телеканалів.

Він додав, щоСША ввели санкції відносно Росії через ситуацію в Україні, тому що «це питання міжнародного права і територіальної цілісності», які важливі для Вашингтона і всього світового співтовариства. Хантсман розповів, що метою його роботи в Росії є рух вперед у процесі нормалізації відносин між Москвою і Вашингтоном.

Посол вважає, що у Росії і США багато спільного. «На концерті, в лабораторії або в космосі – у нас чудові стосунки. А в політиці і іноді в дипломатії ми так не співпрацюємо. І нам добре б взяти приклад, як ми будуємо мости у сфері науки, культури, технологій», - сказав дипломат.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

два − 1 =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Говорим о политике простыми словами
© Copyright  - Все права защищены. Перепубликация авторских статей без согласования с автором запрещена.
calendarmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram