Основные новости

Посол США в Росії назвав умову для скасування санкцій

Санкції США проти Москви будуть зняті, коли на Донбасі припиниться війна.

Посол США в Росії Джон Хантсман заявив, що американські санкції відносно Москви будуть зняті після вирішення українського питання. Головне завдання, за словами Хантсмана – зупинити насильство на Донбасі.

«Якщо ми зможемо вирішити питання з Україною, а саме – прийти до домовленості, яка влаштує обидві сторони, ми отримаємо позитивний результат», – сказав Хантсман в інтерв’ю одному з російських телеканалів.

Він додав, щоСША ввели санкції відносно Росії через ситуацію в Україні, тому що «це питання міжнародного права і територіальної цілісності», які важливі для Вашингтона і всього світового співтовариства. Хантсман розповів, що метою його роботи в Росії є рух вперед у процесі нормалізації відносин між Москвою і Вашингтоном.

Посол вважає, що у Росії і США багато спільного. «На концерті, в лабораторії або в космосі – у нас чудові стосунки. А в політиці і іноді в дипломатії ми так не співпрацюємо. І нам добре б взяти приклад, як ми будуємо мости у сфері науки, культури, технологій», – сказав дипломат.

Залишити відповідь