Основные новости Украина НАТО

У 2019 РОЦІ ВМС ЗСУ ОТРИМАЮТЬ ПЕРШИЙ ВІТЧИЗНЯНИЙ РАКЕТНИЙ КАТЕР “ЛАНЬ”

Jчікується, що судна будуть озброєні вітчизняними протикорабельними ракетами “Нептун” та іноземними вогневими системами/

Військово-Морські сили Збройних сил України очікують вже у 2019 році ввести до складу флоту перший серійний ракетний катер “Лань”. Відповідну заяву зробив командувач ВМСУ віце-адмірал Ігор Воронченко/

У ході Міжнародної конференції з морської безпеки в Києві військовослужбовець також повідомив, що ескізний проект катера наразі готовий.

Зазначається, що ракетні катери проекту 58260 “Лань” мають стати основою ударного потенціалу концепції українських ВМС, відповідно до прийнятої на найближчі роки концепції розвитку “москітних сил”. Запланована створення не менш як трьох корпусів. Очікується, що судна будуть озброєні вітчизняними протикорабельними ракетами “Нептун” – вони зараз у розробці – та іноземними вогневими системами.

Минулого року Воронченко анонсував, що “Лань” збиратимуться на київському суднобудівному підприємстві “Кузня на Рибальському”. А якщо дозволятимуть потужності – ще й на “Миколаївському суднобудівному заводі”.

Залишити відповідь