Основные новости

США звинуватили Росію в обстрілах на Донбасі

Вашингтон закликав Москву і Київ замислитися над тим, як подолати страждання мирних людей на Донбасі. США нагадують про важливість дотримання мінських угод.

Сполучені Штати Америки заявили, що Росія веде обстріли на сході України, та закликали Москву вжити заходів для подолання гуманітарної кризи в регіоні. Про це йдеться в заяві Державного департаменту США, оприлюдненій у середу, 13 грудня.

Вашингтон “знову закликає Росію припинити артилерійські та ракетні обстріли мирних українських районів та дотримуватися режиму припинення вогню”, цитує агенція “Інтерфакс”. На думку американського зовнішньополітичного відомства, ситуація в Україні “не покращується”, а “гуманітарна ситуація на сході України нині гірша, ніж в останні три роки”. У Державний департамент також спонукав Київ робити більше для “полегшення страждань та захисту цивільного населення”.

США нагадали, що повністю віддані забезпеченню миру на Донбасі через повне виконання мінських угод. Раніше Держдепартамент висловлював сподівання, що Росія повністю виконає мінські домовленості. Утім, як наголосили в США, санкції, пов’язані з Мінськом, зберігатимуться доти, доки Росія не припинить дії, які призвели до них

Залишити відповідь