Основные новости

Порошенко подав до ВРУ законопроект про Антикорупційний суд

Президент Порошенко подав до парламенту свій законопроект після відкликання депутатської пропозиції. Створення Антикорупційного суду від України очікують і на Заході.

Президент України Петро Порошенко подав до Верховної Ради законопроект “Про Вищий антикорупційний суд”. Як зазначається на сайті українського парламенту, документ було подано в п’ятницю, 22 грудня, президентом він визначений як невідкладний.

Перед цим Порошенко провів зустріч із низкою експертів, які й презентували президентові законопроект. Порошенко заявив, що законопроект про Антикорупційний суд врахує позиції зокрема щодо іноземних експертів, гарантії безпеки для суддів, прозорість та незалежність добору кандидатів в судді, а також рекомендації Венеціанської комісії. “Бажано, щоб це було завершено у 2018 році. У бюджеті за моєю пропозицією гроші на створення Антикорупційного суду передбачені”, – заявив він щодо очікуваних термінів реалізації реформи. За президентськими даними, у 2016-2017 роках органи прокуратури, Національне антикорупційне бюро, Служба безпеки України та Національна поліція передали до судів майже п’ять тисяч корупційних справ.

Залишити відповідь