Суббота 19 Январь 2019

Январь 29, 2018

На Львівщині планують українсько-американські військові навчання

Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine
Щойно ·
На Львівщині планують українсько-американські військові навчання

Сьогодні, 29 січня, на Львівщині розпочалось планування найбільших спільних сухопутних навчань підрозділів Збройних Сил України та армійських підрозділів іноземних держав «Репід Трайдент-2018».

До проведення початкової плануючої конференції залучені представники командування Сухопутних військ ЗС України та військово-тренувальної місії ЗС США. Також у процесі планування активну участь беруть військовослужбовці Великої Британії та ЗС Канади, а також офіцери армій понад 10 країн-учасниць НАТО та держав-партнерів Північноатлантичного Альянсу.

Упродовж тижня учасники конференції працюватимуть над розробкою та відпрацюванням спільних документів, які регламентуватимуть проведення кожного з етапів майбутнього навчання.

Довідка. Українсько-американські військові навчання «Репід Трайдент» проходять на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки на Львівщині з 2006 року.

Багатонаціональні військові навчання проводяться у рамках програми «Партнерство заради миру» за участю військовослужбовців країн НАТО. Метою їх проведення є підготовка військових різних країн до спільних дій у складі багатонаціональних сил під час коаліційних операцій. У різні роки в навчаннях брали участь від 1 до 3 тисяч військових різних країн. Традиційно, найбільші військові контингенти, що залучаються до тренувань — від ЗС України та ЗС США.
null

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

20 + тринадцать =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Говорим о политике простыми словами
© Copyright  - Все права защищены. Перепубликация авторских статей без согласования с автором запрещена.
calendarmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram