Украина и США

в Командуванні Повітряних Сил Збройних Сил України пройшов робочий візит представників апарату Аташе з питань оборони при посольстві Сполучених Штатів Америки в Україні

https://scontent-mrs1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/27750584_2108354619442607_8376478634842260569_n.jpg?oh=d2f33b8d76dd0f569ab78ababe12b924&oe=5B04A297
Командування Повітряних Сил ЗСУ / Air Force Command of UA Armed Forces
У ВІННИЦІ ОБГОВОРИЛИ ПЕРСПЕКТИВНІ НАПРЯМКИ СПІВРОБІТНИЦТВА МІЖ ПОВІТРЯНИМИ СИЛАМИ УКРАЇНИ ТА США

Сьогодні, 14 лютого, у Вінниці, в Командуванні Повітряних Сил Збройних Сил України пройшов робочий візит представників апарату Аташе з питань оборони при посольстві Сполучених Штатів Америки в Україні.
Американську делегацію представляли полковник Томас Куін Уофорд – Аташе з питань оборони при посольстві США в Україні, майор Майкл Беард – військово-повітряний Аташе та представники відділу оборонного співробітництва при посольстві США в Україні. Українську сторону очолив командувач Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-полковник Сергій Дроздов.
Основною метою зустрічі було уточнення попередніх ініціатив та перспективних напрямків двостороннього співробітництва.
Відкриваючи зустріч генерал-полковник Сергій Дроздов подякував американській стороні за ту увагу, яку вони приділяють питанням України та її проблемам. «Я сподіваюся, що ця співпраця продовжиться і надалі» – наголосив командувач.
Українська сторона представила для іноземних гостей брифінг-презентації щодо сучасного стану та перспектив розвитку Повітряних Сил Збройних Сил України з урахуванням досвіду участі в АТО, розвитку безпілотної авіації України та стану виконання заходів двостороннього співробітництва в рамках БОКК.
Також обговорили питання стосовно потреб України в матеріально-технічній та консультативно-дорадчій допомозі з боку США, в тому числі для створення Центру спеціальної підготовки та виживання особового складу Збройних Сил України.
Окрім того, з американською стороною були обговоренні шляхи вирішення проблемних питань із забезпеченням льотного складу Повітряних Сил України кисневими масками, наданими раніше ВПС Національної гвардії штату Каліфорнія, переоснащення авіаційного парку бортовими засобами РЕБ, приведення аеродромної мережі України у відповідність до стандартів НАТО, а також обговорили участь військовослужбовців у програмі МРЕР, щодо обміну офіцерами та курсантами.
– Сполучені Штати Америки завжди підтримували Україну у відстоюванні її суверенітету та недоторканності та продовжуватимуть всіляко її підтримувати до того часу, поки вона не переможе, – зазначив полковник Томас Куін Уофорд.
Одним із основних питань, які обговорювалися під час зустрічі, було питання щодо участі сил і засобів Повітряних Сил ЗС України в багатонаціональних навчаннях, зокрема в міжнародному навчанні Clear Sky – 2018, проведення яких заплановано на осінь цього року.
По завершенні зустрічі сторони обмінялися пам’ятними сувенірами, а для американської делегації була проведена екскурсія по експозиції бойової техніки музею Повітряних Сил Збройних Сил України.

Залишити відповідь