Украина НАТО

Стратегія розвитку ВМС ЗС України до 2035 року

ВМС ЗС України
Стратегія розвитку ВМС ЗС України до 2035 року: військові моряки провели робочу зустріч з іноземними фахівцями
Представники Військово-Морських Сил ЗС України провели робочу зустріч з іноземними фахівцями в рамках розробки Стратегії розвитку національного флоту до 2035 року. Основною метою заходу було опрацювання вимог чинного законодавства України стосовно ролі і місця українських ВМС у захисті національних інтересів на морі, аналіз геостратегічного середовища навколо України і Чорного моря, тенденцій його розвитку, визначення призначення флоту, його обрис і основні цінності. У заході взяли участь представники оборонних відомств Великої Британії, Норвегії і Сполучених Штатів Америки.
– Робоча зустріч з іноземними фахівцями є черговим кроком до створення Стратегії розвитку Військово-Морських Сил ЗС України до 2035 року, – наголосив командувач ВМС ЗС України віце-адмірал Ігор Воронченко. – Це дуже важкий багатоетапний процес, який буде пройдений спільними зусиллями і результатом якого стане наше бачення розбудови флоту, відповідно до нинішніх викликів та загроз, – додав він.
За словами капітана 1 рангу Андрія Риженка, іноземні колеги високо оцінили вже проведену військовими моряками роботу, поділилися своїми методиками і допомогли максимально ефективно адаптувати їх під вимоги українських ВМС. Це вже третій захід проведений в рамках розробки стратегічного документа. Кожна робоча зустріч проводиться за участі представників Національного університету оборони України ім. Івана Черняховського, наукових і дослідних організацій, адже це питання не тільки військової, а й політичної, економічної та інформаційної сфери.
Варто зазначити, що Військово-Морські Сили ЗС України у зазначених заходах представляють як керівний склад, так і молоді офіцери, які пройшли навчання за кордоном, неодноразово брали участь у міжнародних навчаннях.

Прес-центр Командування
ВМС ЗС України.

Залишити відповідь