Украина и США Украина Реформы

У планах ДАЗВ на 2018 рік важливе місце посідає участь у розробці Стратегії розвитку забезпечення пожежної безпеки


Міністерство екології та природних ресурсів України

?‍??‍?? У ході V Національної координаційної наради з удосконалення попередження і безпечного гасіння лісових пожеж ?☢ у зоні відчуження та комунікацій з громадськістю українські фахівці представили сучасний стан системи охорони лісів зони відчуження від пожеж та плани на майбутнє.

У планах ДАЗВ на 2018 рік важливе місце посідає участь у розробці Стратегії розвитку забезпечення пожежної безпеки. Важливим компонентом стратегії має стати створення міжвідомчого координаційного центру ? з запобігання і ліквідації пожеж та надзвичайних ситуацій, зразком якого є Національний міжвідомчий центр із запобігання та безпечного гасіння пожеж ?? США.

Проект ?? Лісової служби США дозволив удосконалити систему управління пожежами у зоні відчуження. У 2017 році українські фахівці отримали професійний досвід під час пожежних навчань у США та технічну допомогу: 39 комплектів бойових костюмів та 5 відеокамер для системи раннього виявлення пожеж.

Американські фахівці також представили особливості роботи Лісової служби США. Зокрема, вони розповіли про Національний міжвідомчий центр із запобігання та безпечного ? гасіння пожеж, що координує роботу всіх підрозділів та організацій рятувальників Сполучених Штатів. Для надання населенню доступу до максимально повної інформації про причини, характер перебігу та наслідки кожної пожежі в США, центром було розроблено веб-сайт inciweb.nwcg.gov

Окрім того, Лісова служба також опікується питаннями інформування ?? населення. Прикладом їхньої роботи з громадськістю є успішна кампанія «Smokey bear» з використанням анімаційного персонажа.

Залишити відповідь