Украина НАТО

26 лютого, відбулась зустріч керівництва Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки – Україна #JMTGU та представників U.S. Embassy Kyiv Ukraine Посольства США в Україні з керівним складом Оперативне командування “Північ”

Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine
26 лютого, відбулась зустріч керівництва Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки – Україна #JMTGU та представників U.S. Embassy Kyiv Ukraine Посольства США в Україні з керівним складом Оперативне командування “Північ”.

Заступник командувача військ оперативного командування “Північ” полковник Ігор Красота представив делегації історичну довідку про оперативне командування “Північ”, його загальну структуру та основні завдання.

Делегація Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки – Україна під керуванням командира полковника Денніса Діллі та представників Посольства США в Україні під час брифінгу з керівництвом оперативного командування обговорили перспективи проведення заходів з оперативної підготовки за участю іноземних інструкторів, які відбуваються у навчальних центрах Збройних Сил України.

Також, делегації було представлено програму військового співробітництва між оперативним командуванням “Північ” та партнерами.

За результатами зустрічі досягнуто попередньої домовленості щодо організації спільних заходів оперативної підготовки за участю іноземних інструкторів та запрошено представників оперативного командування “Північ” для спостереження за ходом підготовки підрозділів та штабів Збройних Сил України на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Збройних Сил України, в тому числі на навчання із використанням засобів імітаційного моделювання.

Залишити відповідь