Украина и ЕС Украина Реформы

Офіс реформ Кабміну виступив співорганізатором Європейського регіонального форуму з промисловості в Києві

Офіс реформ КМУ / Reforms Delivery Office CMU
Офіс реформ Кабміну виступив співорганізатором Європейського регіонального форуму з промисловості в Києві.

Форум є частиною #EUIndustryDay, що вже вдруге проводиться Єврокомісією та спрямований на обговорення сучасних викликів, можливостей та трендів розвитку європейської індустріальної політики. Регіональні заходи в рамках EU Industry Day поєднують ключових стейкхолдерів з промислового та фінансового сектору, науки, інновацій, представників урядів країн ЄС та країн-партнерів, серед яких, ключовою є Україна.

Керівник проекту “Розвиток інновацій та промисловості” нашого Офісу Olga Bolibok модерувала сесію “Автомобільна промисловість та машинобудування в системі побудови європейських ланцюгів доданої вартості”.

Учасники сесії обговорили:
▶️потенціал українських автомобільних та машинобудівних підприємств в рамках інтеграції в європейські та глобальні ланцюги доданої вартості, що був представлений досвідом таких успішних компаній, як ПрАТ «Єврокар» та CORUM GROUP;
▶️питання професійної освіти та кадрів для автомобільної промисловості та машинобудування, серед яких успішний пілотний проект з Баварським Міністерством освіти в компанії СП «Сферос-Електрон»;
▶️успішний досвід створення R&D відділів в представництвах іноземних компаній, що займаються виготовленням автокомпонентів;
▶️основні регуляторні проблеми в Україні, що були дуже детально представлені німецькою компанією Костал Украина;
▶️стратегію розвитку електромобілів в України протягом 15 років за ініціативи Міністерство інфраструктури України;
▶️гармонізацію технічних регламентів та стандартів між Україною та ЄС у перспективі підписання Угоди про оцінку відповідності й прийнятність промислових товарів між Україною та ЄС (ACAA) і ініціативи Уряду щодо покращення бізнес-клімату від експертів SAGSUR.

Домовились про наступні кроки:
☑️Інтегрувати існуючий успішний досвід по взаємодїї у професійній освіті між бізнесом та навчальними закладами у проект ЄС по професійній освіті, старт якого заплановано на 2018 рік.
☑️Продовжити обговорення питань форуму на спільному засіданні робочої групи з автомобільної промисловості в рамках Індустріального діалогу високого рівня Україна – ЄС, що відбудеться 27 березня 2018 року в Києві.
☑️Провести аудит існуючих регуляторних перепон та активізувати співпрацю бізнесу та Міністерство економічного розвитку і торгівлі України для скасування регуляторних бар’єрів у галузі.
☑️Активізувати B2B взаємодію українских та ЄС виробників у рамках кластерних ініціатив.

Дякуємо Експертному медіа-хабу Індустрія 4.0 за важливу ініціативу!

with Anton Yashchenko, Max Nefyodov, Dennis Bazilevych, Natalia Schuljar, Олександр Озеран (Oleksandr Ozeran), Elena Plakhova, Nino Damenia, Denis Shemyakin, Pavlo Kukhta

Відеозапис заходу – http://bit.ly/2GyCh3L

#ReformsDeliveryOfficeCMU #RDO #ОфісРеформКМУ

Залишити відповідь