Украина НАТО

Сьогодні, 28 лютого, триває візит в Україну делегації Королівських Військово- повітряних сил Данії

Командування Повітряних Сил ЗСУ / Air Force Command of UA Armed Forces
У МЕЛІТОПОЛІ РОЗПОЧАЛАСЬ ПІДГОТОВКА ДО ПРОВЕДЕННЯ ОПЕРАЦІЇ «ПІВНІЧНИЙ СОКІЛ – 2018»

Сьогодні, 28 лютого, триває візит в Україну делегації Королівських Військово- повітряних сил Данії.
На Запоріжжі, у розташуванні бригади транспортної авіації Повітряних Сил ЗС України, що дислокується у Мелітополі, датські офіцери, беруть участь у практичній підготовці особового складу та авіаційної техніки Повітряних Сил ЗС України до проведення спільної військово-транспортної операції з перевезення пального “Північний сокіл – 2018″.
В рамках візиту відбулися брифінги сторін щодо роботи з підготовки до операції, датською стороною проведено низку теоретичних та інструкторсько-методичних занять з визначення загальних процедур, які необхідні для виконання операції “Північний сокіл – 2018“ в умовах Арктики.
Зокрема, українські і датські військові докладно розглянули основні етапи проведення операції “Північний сокіл – 2018“ та приділили увагу питанням безпеки польотів та процедури безпеки життєдіяльності в арктичних умовах. Також, сторони обговорили проблемні питання щодо підготовки та проведення операції, а також шляхи їх вирішення.
Окрім того, в ході візиту розглядатимуться особливості пошуково-рятувального забезпечення проведення операції, процедури завантаження та розвантаження пального на український літак Іл-76МД. питання логістичного забезпечення проведення операції.
Спільну українсько-датську операцію “Північний сокіл – 2018“ заплановано провести у квітні поточного року. В рамках проведення військово-транспортним літаком ІЛ-76МД Повітряних Сил ЗС України планується перевезти пальне та інший вантаж з авіабази ВПС США «Туле» на датську полярну станцію “North“ на острові Гренландія.

Залишити відповідь