Украина и мировые банки Украина Реформы

Сьогодні розпочала роботу оновлена Робоча група з приватизації


Офіс реформ КМУ / Reforms Delivery Office CMU
#ПрозораПриватизація – це залучення інвестицій, викорінення корупції, сучасні та ефективні підприємства.

Сьогодні розпочала роботу оновлена Робоча група з приватизації під керівництвом Oleksandr Saenko.

Новий закон про приватизацію дозволяє запровадити нові процедури, але постає проблема імплементації. Завдання групи – зрушити процес приватизації з місця.

До групи увійшли представники Секретаріату Кабміну, міністерств, Фонду державного майна, Офісу реформ КМУ, Стратегічної групи радників з підтримки реформ в Україні (SAGSUR), Світового банку, Європейського банку реконструкції та розвитку, Міжнародного валютного фонду, Міжнародної фінансової корпорації, Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Представництва Європейського Союзу в Україні.

Учасники домовилися:
☑️сформувати основні критерії відбору та оновити вже на наступне засідання у квітні перелік ключових підприємств для приватизації в 2018 році.
☑️прискорити передачу державних підприємств, що підлягають приватизації, до сфери управління Фонду державного майна шляхом проведення регулярних робочих зустрічей на базі Секретаріату КМУ із залученням Міністерства юстиції України, Фонду державного майна та відповідних міністерств;
☑️підготувати необхідну нормативну базу для впровадження нового закону про приватизацію та розглянути її на спеціальному засіданні Уряду в квітні цього року.

with Max Nefyodov Anton Yashchenko Віталій Трубаров Andriy Boytsun Francis Malige Sergii Dekhtyarenko

#ОфісРеформКМУ #RDO #ReformsDeliveryOfficeCMU

Залишити відповідь