Украина НАТО

Командувач ВМС ЗС України зустрівся із заступником голови місії Великої Британії в Україні

Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

Командувач ВМС ЗС України зустрівся із заступником голови місії Великої Британії в Україні

Сьогодні, 22 березня, у Одесі відбулася зустріч делегації командувача Військово-Морських Сил ЗС України віце-адмірала Ігоря Воронченка з делегацією Посольства Великої Британії в Україні. На борту фрегата “Гетьман Сагайдачний” представники двох країн обговорили питання безпекової ситуації у регіоні, поточного стану та перспектив розвитку українських ВМС, визначили подальші напрямки двостороннього співробітництва.

Керівник виду ЗС України висловив вдячність іноземним колегам за незмінну підтримку Великою Британією нашої країни в складний для неї час, надійність, тісну співпрацю у сфері безпеки та постійну допомогу в підготовці військових моряків як на теренах України, так і за кордоном. Він розповів про нинішні морські загрози, основні досягнення у реформуванні та розбудові національного флоту, в ході яких обов’язково враховуються надані британськими фахівцями рекомендації.

За словами заступника голови місії Великої Британії в Україні Хелен Фейзі, важливість такої кооперації важко переоцінити. Велика Британія дорожить досягнутим рівнем довіри між країнами й продовжуватиме плідну співпрацю, результатом якої є досягнення безпеки не лише в Чорноморському регіоні, а й у світі в цілому.

Прес-центр Командування
ВМС ЗС України

Залишити відповідь