Украина и ЕС Украина Реформы

Міністерство юстиції України реформи

EU Project “PRAVO-Justice”
Сьогодні на засідання колегії Міністерство юстиції України юстиції Павло Петренко презентував Стратегічний план діяльності Міністерства на наступні роки та паспорти реформ у сфері виконання судових рішень, державної реєстрації та пенітенціарній системі.

Експерти Проекту ЄС «Право – Justice» разом з іншими донорами активно долучалися до розробки нової Стратегіі та комплексної реформи Міністертсва юстиції.

Нові підходи передбачають створення повного циклу стратегічного планування, яке включатиме розробку покрокових планів дій на всіх рівнях.

«Ключовою різницею в підходах стане запровадження чітких маячків, з конкретними строками реалізації, завданнями, які має виконати команда Мін’юсту на кожній ланці, та аналізом причин, які завадили виконанню запланованого», відзначив – Павло Петренко.

У свою чергу, керівник Проекту ЄС “Право – Justice” Довидас Віткаускас відзначив, що у рамках співпраці Проекту з Мін’юстом уже багато чого вдалося досягти.

«По-перше, проведено реструктуризацію та реформування відомства. По-друге, досі триває реформа примусового виконання судових рішень, яку Проект ЄС буде надалі підтримувати. По-третє, ми спільно з Мін’юстом працювали над реєстрами та реформами он-лайн послуг, що надасть можливість кожному громадянину отримувати якісні державні послуги не виходячи з дому”, – підкреслив Довидас Віткаускас.

Ще одним важливим напрямком співпраці, за його словами, була робота над системою пробації, яка покликана покращити баланс між запобіганням злочинів та інтегруванням колишніх злочинців у суспільство.

Експерти Проекту ЄС допомогли розробити Інструмент оцінки ризиків для дорослих.

#Pravo #JusticeReform #EU #Ukraine

Залишити відповідь