Украина и США

ПРЕДСТАВНИКИ АКАДЕМІЇ ВПС США ВІДВІДАЛИ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ПОВІТРЯНИХ СИЛ

Командування Повітряних Сил ЗСУ / Air Force Command of UA Armed Forces
ПРЕДСТАВНИКИ АКАДЕМІЇ ВПС США ВІДВІДАЛИ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ПОВІТРЯНИХ СИЛ

У Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба завершила роботу делегація офіцерів та курсантів академії Військово-Повітряних Сил США з міста Колорадо Спрінгс. Делегацію академії ВПС США супроводжували представники апарату аташе з питань оборони при Посольстві США в Україні.
На початку візиту члени делегації зустрілися із керівництвом університету та ознайомилися з історією та сучасним станом університету. Зокрема, гостей ознайомили із системою підготовки офіцерських кадрів, навчально-матеріальною базою та організацією освітнього процесу у військовому виші.
Протягом декількох днів закордонні гості знайомилися з методиками тренажерного навчання, брали безпосередню участь у заняттях з фізичної та вогневої підготовки. Також авіаційні фахівці презентували систему підготовки курсантів-пілотів в університеті та льотчиків-інструкторів навчальної авіаційної бригади. Американські курсанти мали можливість побачити не тільки навчальний процес, а й організацію дозвілля й повсякденного життя майбутніх льотчиків.
Під час робочої зустрічі аташе Військово-Повітряних Сил при Посольстві США в Україні з керівництвом університету обговорили питання організації навчання та робочий проект Програми обміну військовослужбовцями українського та американського навчальних закладів (Military Personnel Exchange Program). Також для гостей з США були організовані екскурсії по пам’ятним місцям Харкова та до музеїв університету.
За словами керівництва університету, основна мета заходу — поглиблення відносин між нашими Повітряними Силами і допомога університету готувати військових фахівців за стандартами НАТО — досягнута.
Представники американської військової академії, підбиваючи підсумки зустрічі, зазначили, що у місті Харкові вони вперше і з нетерпінням чекали на можливість відвідати такий відомий навчальний заклад. Побачене та спілкування з викладачами та курсантами переконало, що в університеті підготовка військових льотчиків проходить на високому професійному рівні.
Також учасниками заходу з обох сторін було висловлено глибоку впевненість у необхідності подальшої співпраці між університетом та академією ВПС США.

Залишити відповідь