Украина и мировые банки

Укргазбанк перебуває в Washington, District of Columbia

Укргазбанк перебуває в Washington, District of Columbia.

А у нас надзвичайно важлива новина для українських підприємців! Щойно, на традиційній весняній зустрічі директорів International Monetary Fund та групи World Bank, спільно з Міністром фінансів Олександр Данилюк та генеральним виконавчим директором IFC – International Finance Corporation Філіпом Ле Уеру голова правлiння УКРГАЗБАНКУ Кирило Шевченко підписали Угоду про сприяння розвитку малого та середнього підприємництва.

Це надзвичайно важливий крок, який поглиблює партнерство найавторитетніших міжнародних фінансових структур з четвертим за розмірами державним банком України і сприятиме подальшій трансформації УКРГАЗБАНКУ у надсучасну фінансову установу.

Безсумнiвно, новий спільний з IFC проект буде успішним – безцінні досвід та напрацювання наших стратегічних партнерів вже посприяли становленню УКРГАЗБАНКУ як #Екобанку#1 в Україні. А найближчим часом ми станемо і банком #1 у розвитку малого та середнього бізнесу!

Пишаємося тим, що саме УКРГАЗБАНКУ, завдяки вибору передових моделей розвитку, вдається переконувати світову фінансову спільноту у надійності та перспективності українського банківського сектору.

Щиро вдячі Кабінет Міністрів України і особливо Міністерство фінансів України за всебічну підтримку, а нашим міжнародним партнерам – за довіру! І, звісно, сьогоднішній успіх був би неможливим без наполегливої та самовідданої праці всього колективу Банку, Голови та членів його Наглядової ради! Пишаємося нашою чудовою командою еко-банкірів, яких не зупинять жодні виклики чи завдання!

Залишити відповідь