Пятница 24 Май 2019

Апрель 23, 2018

«Україна - Грузія - НАТО: актуальні питання поглиблення співпраці»

Рік тому ми в рамках проекту «Україна-Солідарність-НАТО» провели міжнародну конференцію «Україна - Грузія - НАТО: актуальні питання поглиблення співпраці» в Тбілісі. З огляду на кількість питань, які ми не встигли обговорити тоді, попри те, що майже на годину перебрали запланований час, спільно з нашими колегами з Грузії 24 квітня проводимо наступну нашу міжнародну конференцію в Батумі. Крім того, я впевнена, що налагодження якісного співробітництва між нашими державами на шляху євроатлантичної інтеграцііі, обмін досвідом та інформацією щодо впровадження реформ - сприятиме нашому поступу до набуття членства в НАТО.

Мета Конференції - окреслення нових викликів та загроз Чорноморського регіону для формування механізмів співраці, що спрямовані на забеспечення безпеки євроатлантичного безпекового простору.

У заході візьмуть участь народні депутати України, члени Парламенту Грузії та Уряду Аджарської Автономної Республіки, представники Офісу НАТО в Грузії, Посольства України в Грузії, Міністерства оборони України, Національної поліції України, експерти з євроатлантичних питань, журналісти, громадськість.

Учасники Конференції обміняються досвідом щодо торговельно-економічних аспектів безпеки Чорноморського регіону, розвитку взаємодії з обміну інформацією щодо кібератак, формування концепціі обєднаноі системи кібербезпеки, реформування сектору безпеки та оборони згідно стандартів НАТО та інших питань євроатлантичного співробітництва.

Захід транслюватиметься на офіційній сторінці проекту “Україна-Солідарність-НАТО” у Faceebook https://www.facebook.com/Ukraine.Solidarnist.NATO.
Контактна інформація: ukraine.solidarnist.nato@gmail.com.
Контактний телефон: +380504419373
#UANATO
#БПП

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

20 − 7 =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Говорим о политике простыми словами
© Copyright  - Все права защищены. Перепубликация авторских статей без согласования с автором запрещена.
calendarmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram