Украина Реформы

Над Реформою державного управління будемо працювати разом з Francis Fukuyama!

Офіс реформ КМУ / Reforms Delivery Office CMU
Над Реформа державного управління будемо працювати разом з Francis Fukuyama!

Сьогодні Секретаріат Кабміну, Professional Government Association of Ukraine, Центр з питань демократії, розвитку та верховенства права в Стенфордському університеті (СDDRL) і Kyiv School of Economics підписали Меморандум про започаткування проекту «Цикл зворотного зв’язку державної служби».

У рамках проекту буде проведено дослідження державної служби України з метою підвищення її ефективності та зміцнення інституційної спроможності Уряду.

Професор Фукуяма підкреслив, що Україна сьогодні перебуває на передовій розбудови демократії. «Сучасна, професійна, неупереджена державна служба – це той напрямок, який не одержав свого часу належної уваги, але зараз в Україні є лідери, які готові впроваджувати зміни».

Відеозапис заходу – https://bit.ly/2K8h4A0

with Oleksandr Saenko Володимир Бондаренко – Державний секретар Кабінету Міністрів України Tetyana Kovtun Anton Yashchenko Ivan Khilobok Lesia Ogryzko Кирило Клименко Наталия Ковальчук Olga Bolibok Yuriy Lubkovych Andriy Bega Дмитро Шевчук (Dmytro Shevchuk) Iuliia Zaichenko Vladyslav Vlasiuk

Нацдержслужба Державне агентство з питань електронного урядування України

#PAR #НоваДержавнаСлужба #СтавайЛідеромЗмін

Залишити відповідь