Украина и США Украина НАТО

Генерал-полковник Ігор Колесник провів зустріч із групою #CAPSTONE

Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

Генерал-полковник Ігор Колесник провів зустріч із групою #CAPSTONE / Colonel-General Ihor Kolesnyk met with the group CAPSTONE

Сьогодні, 2 травня, перший заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-полковник Ігор Колесник провів протокольну зустрічі з делегацією США високого рівня (група CAPSTONE).

Американську делегацію очолив адмірал у відставці Марк Фергюсон ІІІ, який був командувачем американськими військово-морськими силами Європи та одночасно виконував обов’язки командувача американських військово-морських сил Африки та командувача об’єднаними збройними силами #НАТО NATO. До складу цієї групи увійшли 25 вищих офіцерів в ранзі генерал-майора, бригадного генерала або контр-адмірала, які представляють всі види Збройних сил США. Всі вони є слухачами програми CAPSTONE, яку розроблено спеціально для новопризначених бригадних генералів та контр-адміралів, що відбувається на базі Національного університету оборони США (Вашингтон) National Defense University починаючи з 1982 року.

У ході зустрічі генерал-полковник Ігор Колесник подякував американській делегації, до складу якої увійшла еліта та майбутнє вище військове керівництво США, за всебічну матеріально-дорадчу підтримку та допомогу, яку Сполучені Штати надають Збройним Силам України під час викликів збройної агресії та протистояння з російським окупантом.

Під час зустрічі американських генералів та адміралів поінформовано про військово-політичну ситуацію в Україні, хід реформування Міністерства оборони та Збройних Сил України, стан та перспективи українсько-американського військового співробітництва. Сторони обмінялися поглядами на розвиток ситуації з безпеки в Україні та Європі.

Наприкінці зустрічі відбувся традиційний обмін пам’ятними подарунками.

Довідково: Метою щорічної навчальної програми CAPSTONE є ознайомлення новопризначених бригадних генералів та контр-адміралів з принципами та методами взаємодії при реалізації завдань національної військової стратегії. Курс передбачає інтенсивне залучення кожного учасника до навчання, у тому числі за кордоном. Навчальна програма CAPSTONE розглядає основні питання, що стосуються національної безпеки, процесів ухвалення рішень, військової стратегії, спільної доктрини, програми співробітництва з союзними країнами тощо.

#WEARENATO NATO in Ukraine U.S. Embassy Kyiv Ukraine U.S. Department of State U.S. Department of Defense (DoD)

Залишити відповідь