Украина и ЕС Украина Реформы

з 27 квітня новий проект міжнародної допомоги Уряду Федеративної Республіки Німеччина “Консультаційний фонд підтримки асоціації Україна-ЄС” пройшов необхідні реєстраційні процедури та розпочинає роботу із впровадження конкретних заходів

Government Office for European and Euro-Atlantic Integration

Вже з 27 квітня новий проект міжнародної допомоги Уряду Федеративної Республіки Німеччина “Консультаційний фонд підтримки асоціації Україна-ЄС” пройшов необхідні реєстраційні процедури та розпочинає роботу із впровадження конкретних заходів спрямованих на збільшення компетенцій державних службовців та покращення ефективності взаємодії Урядового офісу та органів виконавчої влади у євроінтеграційних процесах.

Саме тому 4 травня представники Урядового офісу та Німецького бюро міжнародного співробітництва (GiZ) провели зустріч Спільної Групи Моніторингу проекту, предметом якої стало обговорення досягнень та визначення основних цілей та очікуваних результатів проекту на найближчі місяці поточного року.

Незважаючи на спеку та сезон відпусток, який починається найближчим часом, у рамках проекту вже у червні розпочнеться робота з консультування Уряду та органів державної влади України щодо реалізації Угоди про асоціацію, проведення комплексних та спеціалізованих тренінгів з Генеральними директорами міністерств, в яких в першу чергу відбулися зміни в рамках реформування державної служби.

Ми також раді повідомити, що у рамках проекту у ІІ-ІІІ кварталі 2018 р. відбудеться запуск Лабораторії проектів для імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, у рамках якої буде оголошено відкритий конкурс для відбору ідей щодо майбутніх проектів, які базуватимуться на цілях виконання зобов’язань України відповідно до Угоди про асоціацію.

Приєднуйтесь до сторінки Урядового офісу з питань координації європейської та євроатлантичної інтеграції https://bit.ly/2rn6GvL та проекту “Консультаційний фонд підтримки асоціації Україна-ЄС” у Facebook https://bit.ly/2FLQWYz та слідкуйте за реалізацію проекту та подальшим розвитком подій.

Olga Stefanishyna
Alexey Guzko
Maryna Nelin
Aleksandra Chaus

GIZ Ukraine
Tanya Ventsel

Залишити відповідь