Пятница 18 Январь 2019

Май 11, 2018

ВІЗИТ ПРЕДСТАВНИКІВ США ДО СОКОЛІВ ПРИКАРПАТТЯ

Командування Повітряних Сил ЗСУ / Air Force Command of UA Armed Forces

ВІЗИТ ПРЕДСТАВНИКІВ США ДО СОКОЛІВ ПРИКАРПАТТЯ

Сьогодні, 10 травня, до Івано-Франківської бригади тактичної авіації завітали представники Збройних Сил США в рамках оцінки питань системи протиповітряної оборони Повітряних Сил Збройних Сил України.
На початку зустрічі командир бригади полковник Юрій Погорілий привітав іноземних гостей з прибуттям та висловив сподівання на подальшу співпрацю. В ході брифінгу учасники заходу обговорили завдання, які виконує авіаційна частина в загальній системі протиповітряної оборони, організацію бойового чергування бригади, а також систему управління та логістики.
Крім цього, представники делегації Збройних Сил США мали змогу ознайомитися з літаками Міг-29, Л-39 та з умовами несення бойового чергування своїх українських колег.
На завершення візиту були підведені підсумки роботи, командування частини подякували представникам делегації за проведену роботу та вручили на згадку сувеніри.

офіцер (прес-секретар) військовї частини А1349 Юра Копельців

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

три × 2 =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Говорим о политике простыми словами
© Copyright  - Все права защищены. Перепубликация авторских статей без согласования с автором запрещена.
calendarmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram