Суббота 19 Январь 2019

Май 16, 2018

У Києві проходить головна конференція з планування навчання Чисте небо — 2018

Командування Повітряних Сил ЗСУ / Air Force Command of UA Armed Forces

У Києві, проходить головна конференція з планування навчання
Чисте небо — 2018”.

Протягом тижня, у Києві, проходить головна конференція з планування багатонаціонального навчання “Чисте небо — 2018”.
Основною метою заходу є обговорення та узгодження технічних, організаційних та цінових питань, логістичного забезпечення та надання підтримки держави що приймає під час навчання, опрацювання проекту Технічної угоди щодо проведення навчань та проектів планувальних документів навчання.
Загалом у конференції приймають участь понад 90 осіб з України, Сполучених штатів Америки, Румунії, Республіки Польщі, Королівства Бельгії, Королівства Данії, Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, королівства Нідерландів, Грецької Республіки та Естонської Республіки.
Слід нагадати, що багатонаціональне навчання “Чисте небо — 2018” планується провести восени цього року на Хмельниччині та Вінниччині. В рамках проведення навчань особовий склад Повітряних Сил ЗС України у взаємодії зі своїми іноземними колегами отримають практичний досвід сумісно здійснювати планування та управління повітряними місіями та безперешкодно виконувати завдання з силами НАТО в об’єднаному середовищі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

шесть + 1 =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Говорим о политике простыми словами
© Copyright  - Все права защищены. Перепубликация авторских статей без согласования с автором запрещена.
calendarmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram