Понедельник 1 Июнь 2020

Май 22, 2018

ВМС ЗС УКРАЇНИ ВІДВІДАЛА ДЕЛЕГАЦІЯ НАДЗВИЧАЙНОГО І ПОВНОВАЖНОГО ПОСЛА КАНАДИ В УКРАЇНІ

ВМС ЗС України

ВМС ЗС УКРАЇНИ ВІДВІДАЛА ДЕЛЕГАЦІЯ НАДЗВИЧАЙНОГО І ПОВНОВАЖНОГО ПОСЛА КАНАДИ В УКРАЇНІ
Сьогодні, 21 травня, на борту фрегата “Гетьман Сагайдачний” відбулася зустріч делегації командувача Військово-Морських Сил ЗС України з делегацією Надзвичайного і Повноважного Посла Канади в Україні. Захід пройшов відповідно до Плану заходів міжнародного співробітництва Міністерства оборони України та Збройних Сил України на травень – червень 2018 року.
Вітаючи іноземну делегацію командувач національних ВМС подякував гостям за постійну допомогу з боку Канади та наголосив на важливості подальшого співробітництва.
- Візит наших постійних партнерів та друзів – це велика честь для нас, - зазначив командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України віце-адмірал Ігор Воронченко. – Україна є суверенною морською державою. І саме на нас покладається її захист з морського напрямку, а тісна співпраця між двома країнами допомагає успішно прямувати в заданому напрямку, - додав він.
У ході зустрічі було обговорено питання подальшого співробітництва, поточний стан справ на морському напрямку та перспективи розвитку Військово-Морських Сил ЗС України.
По завершенню заходу відбувся обмін подарунками та колективне фотографування.

Прес-центр Командування
ВМС ЗС УкраїниДобавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

18 − 2 =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Говорим о политике простыми словами
© Copyright  - Все права защищены. Перепубликация авторских статей без согласования с автором запрещена.
calendarmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram