Пятница 10 Июль 2020

Май 25, 2018

Штабні переговори військових делегацій України і Румунії відбулися в Чернівцях

Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

Штабні переговори військових делегацій України і Румунії відбулися в Чернівцях

Наприкінці поточного тижня у Чернівцях відбулися штабні переговори делегацій Збройних Сил України та Збройних Сил Румунії.
Як повідомляє Головне управління військового співробітництва та миротворчих операцій Генерального штабу Збройних Сил України, згаданий захід мав на меті вивчення досвіду румунської сторони щодо особливостей реформування структури збройних сил та її приведення у відповідність до стандартів НАТО, розширення спектру двостороннього військового співробітництва.
«В рамках проведення штабних переговорів були обговорені питання щодо адаптації національної системи оборонного планування у Збройних Силах України до процесу оборонного планування НАТО, актуальні питання планування розвитку спроможностей збройних сил, спільної участі у багатонаціональних навчаннях, підготовки підрозділів Сухопутних військ, Повітряних Сил, Військово-Морських Сил і десантно-штурмових військ Збройних Сил України», - йдеться у повідомленні.
Румунська сторона проінформувала про досвід підготовки національних органів військового управління за принципами та стандартами НАТО, створення авіаційних баз та навчально-тренувальних центрів румунських Повітряних Сил, а також зорієнтувала українську сторону щодо можливих заходів курсової підготовки військовослужбовців Збройних Сил України у військових навчальних закладах Міністерства національної оборони Румунії на 2019 рік.
Зазначений захід проводиться вже не вперше та надає представникам оборонних відомств України та Румунії можливість скорегувати пріоритетні напрямки військового співробітництва як на короткострокову, так і на довгострокову перспективу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

восемь + восемнадцать =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Говорим о политике простыми словами
© Copyright  - Все права защищены. Перепубликация авторских статей без согласования с автором запрещена.
calendarmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram