Понедельник 17 Декабрь 2018

Июнь 4, 2018

Тарас Чорновіл про "Колесо истории"

Тарас Чорновіл
1 червня ·

Ще маю сказати про свій основний набуток сьогодні на Книжковому Арсеналі. Це чудова й мудра книга, до якої й я маю якийсь маленький і скромний стосунок. Вийшла друга книга, автор якої найвідоміший український блогер Олег Пономарь. Сам постійно читав його мудрі й виважені дописи, якось, не розраховуючи на успіх, надіслав запит на дружбу в фейсбук. І не лише отримав підтвердження, але й за кілька тижнів пропозицію долучитися до підготовки узагальненого видання статей Олега. Мені він запропонував написати короткі передмови до кожного року, відображеного в книзі, а це від другої половини 2015-го й до кінця березня 2018-го.

Для мене це велика честь і справжнє задоволення від можливості читати тексти тоді ще майбутньої чудової книги. Її ще можна придбати на Книжковому Арсеналі в закутку видавництва КМ-БУКС або в книгарнях. Точно, що мусить бути (як і перший том "Вітрина") в книгарні біля метро "Театральна", там поверхом вище й саме видавництво розміщене.

Тож рекомендую всім. Читати дописи Пономаря завжди цікаво, але лише зібрані воєдино вони відкривають вражаючу панораму подій нашої сучасності.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

2 × 1 =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Говорим о политике простыми словами
© Copyright  - Все права защищены. Перепубликация авторских статей без согласования с автором запрещена.
calendarmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram