Украина и ЕС Украина Реформы

Сьогодні відбулася панельна дискусія «Пріоритети допомоги ЄС Україні: взаємовигідний рух назустріч», що була організована Інститут економічних досліджень та політичних консультацій.

Government Office for European and Euro-Atlantic Integration

Сьогодні відбулася панельна дискусія «Пріоритети допомоги ЄС Україні: взаємовигідний рух назустріч», що була організована Інститут економічних досліджень та політичних консультацій.

Захід відкрив керівник сектору фінансової співпраці Групи підтримки України в Європейській Комісії Стефан Шльонінг. Під час виступу він зазначив, що для ЄС дуже важливо розуміти чи вони роблять правильні речі і якщо так, чи роблять вони їх правильно при виділенні допомоги для України.

Координатор проекту, провідний науковий дослідник Інституту Oleksandra Betliy презентувала основні результати однойменного дослідження Інституту, а також відзначила безпрецедентну підтримку донорів після 2014 року та надала пропозиції щодо покращення ефективності допомоги ЄС в Україні.

Під час дискусії державний експерт із стратегічних питань Урядового офісу Alexey Guzko зазначив, що Уряд працює над створенням більш ефективної системи залучення донорської допомоги, яка б дозволила на найвищому рівні визначити стратегічні пріоритети та покращити звітність і оцінку її результатів. При цьому досить важливим кроком у даному напрямку стало схвалення Стратегії комунікації у сфері європейської інтеграції на 2018-2021 роки.

Крім того, участь у заході взяли Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов, Заступник Глави Адміністрації Президента України Дмитро Шимків, Виконавчий директор МФ «Відродження» Олександр Сушко, Голова правління ГО «Інститут економічних досліджень та політичних консультацій» Ігор Бураковський, а також Президент Фонду Східна Європа Віктор Лях.

Переглянути відео запис виступів можна за посиланням: https://www.facebook.com/IER.Kyiv/videos/2410129002335222/

Дослідження буде доступне на сайті Інститут економічних досліджень та політичних консультацій: http://www.ier.com.ua/ua/publications

Захід було організовано за підтримки проекту Громадська синергія / Civic Synergy, що фінансується Європейським Союзом та виконується Міжнародний фонд “Відродження”.

Залишити відповідь