Среда 12 Декабрь 2018

Июль 12, 2018

Завершилася друга частина засідання кластера 4, присвячена обговоренню досягнень у сфері науки, технологій, цифрової економіки та інформаційного суспільства

Government Office for European and Euro-Atlantic Integration

Завершилася друга частина засідання кластера 4, присвячена обговоренню досягнень у сфері науки, технологій, цифрової економіки та інформаційного суспільства.

У галузі науки та технологій Україна бере активну участь у програмі ЄС “Горизонт-2020”, у межах якої в Україні постійно здійснюються інформаційні кампанії щодо можливостей програми, вже проведено конкурси та відібрано представників та експертів від України до програмних комітетів “Горизонт-2020” та створено Раду з розвитку інновацій.

Крім того, українські організації виконують два проекти в рамках програми наукових досліджень та навчання Євратом.

Європейські партнери надають нам суттєву підтримку у впровадженні нових цифрових рішень. Україна, у свою чергу, прагне досягти європейських стандартів функціонування цифрової економіки та рівня розвитку інформаційного суспільства. З цією метою, в січні поточного року схвалено Концепцію розвитку цифрової економіки та суспільства України на 2018-2020 роки. Крім того, активно розвивається інфраструктура відкритих даних, розширюються можливості надання електронних послуг, планується розробка Стратегії інноваційного розвитку України.

Також досягнуто значного успіху у створенні Автоматизованої інформаційної системи «Централізована база даних перенесених номерів», трьома Постановами КМУ окремі смуги радіочастот визнані як гармонізовані в Україні із рішеннями ЄК, в контексті практичної реалізації ініціативи України щодо створення «об’єднаного комерційного поля» послуг рухомого (мобільного) зв’язку у країнах Східного партнерства створено Експертну робочу групу з питань роумінгу (REWG).

Українська Сторона наголосила на пріоритетності розвитку цифрової економіки та інформаційного суспільства та засвідчила готовність до подальшої плідної співпраці з ЄС у цьому напрямку.

Yuriy Rashkevych
Mykola Movchan
Irina Strashnenko
Polina Kazakevych
Olga Stefanishyna
Міністерство освіти і науки України
Міністерство культури України
xn--ii -6nfcmvi8byaijfmnicbewmnciclpdjg8ab68dub
Міністерство інформаційної політики України
Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення
State Agency for E-Governance of Ukraine
Держкомтелерадіо
НКРЗІ
Mission of Ukraine to the EU

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

два × 4 =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Говорим о политике простыми словами
© Copyright  - Все права защищены. Перепубликация авторских статей без согласования с автором запрещена.
calendarmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram