Украина и ЕС Украина Реформы

Європейська служба зовнішніх справ виділила 8 причин вибрати Європу для здобуття вищої освіти

Government Office for European and Euro-Atlantic Integration

8 причин навчатись в Європі.

Ви знали, що в 2012 році в Європу прибуло понад 1,4 мільйона студентів з усього світу, щоб отримати вищу освіту? І це число зростає з кожним роком. Завдяки тисячам університетів, дослідницьких центрів та вищих навчальних закладів, що пропонують освітні програми світового рівня. До того ж, завдяки програмі Erasmus+ українські студенти також мають можливості безкоштовного навчання та отримання стипендії у ВНЗ ЄС.

Європейська служба зовнішніх справ виділила 8 причин вибрати Європу для здобуття вищої освіти:

1. Кар’єра.
Хочете піднятися кар’єрними сходами? Як показало дослідження зайнятості QS 2011 Global Employer Survey, більше 60% роботодавців з усього світу заявляють, що активно шукають співробітників з досвідом роботи за кордоном і цінують його наявність у претендентів. Навчаючись у Європі, ви придбаєте вміння, знання та досвід, який цінують роботодавці.

2. Освіта світового рівня.
Головні університети світу, найкращі фонди, надихаючі викладачі. В Європі ви перебуваєте в центрі міжнародного наукового середовища. Європейські університети націлюються на творчість, інновації та підтримку, допомагаючи студентам в повній мірі розкрити свій справжній потенціал.

3. Передові дослідження.
Ви амбітний дослідник і хочете просунутися по кар’єрних сходах? В Україні для вас діє програма фінансування науки Horizon 2020 з доступом до багатомільйонного бюджету ЄС.

4. Підтримка і дружба.
Європа гостинна, вона по-дружньому налаштована до студентів з усього світу. ВНЗ Європи пропонують підтримку і соціально-культурні заходи, щоб ви були щасливі і відчували себе як вдома.

5. Культурний досвід.
Навчання в Європі – це не тільки лекції і бібліотеки, але ще і унікальний шанс відкрити нові країни … і заново відкрити себе!

6. Стипендії і витрати.
Країни Європи вкладають кошти в систему вищої освіти, щоб зробити її більш доступною для молоді, при цьому зберегти високі стандарти її якості. Оплата навчання і вартість життя в Європі цілком конкурентна з іншими місцями для навчання. При цьому, в деяких країнах ЄС освітні програми зовсім безкоштовні! Існує також безліч стипендій та можливостей фінансової підтримки навчання.

7. Різноманітність.
Краса Європи в тому, що вона надає великий вибір в усьому. Завдяки університетам світового класу, вищим навчальним закладам і дослідницьким інститутам, що пропонують сотні тисяч бакалаврських і магістерських ступенів, програм отримання ступеня кандидата / доктора наук, а також короткострокових програм по обміну, ви зможете вибрати, саме той досвід, який підходить вам найбільше.

8. Мови.
У Європейському Союзі 24 офіційні мови. Але більшість країн Європи пропонують освітні англійською.
Крім того, перебування в цих країнах є додатковою можливістю вивчити одну з основних мова світового бізнесу, наприклад, іспанську, французьку, німецьку чи італійську.

Детальніше читайте на сайті Європейської Комісії за посиланням: https://ec.europa.eu/education/study-in-europe/welcome/reasons_en.

Також рекомендуємо відвідати веб-сайт National Erasmus+ Office in Ukraine & HERE team: http://erasmusplus.org.ua/

Залишити відповідь