Украина НАТО

У ВМС ЗС України тривають курси підготовки в рамках операції “ORBITAL” під керівництвом інструкторів ЗС Великої Британії

Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of UkraineУ ВМС ЗС України тривають курси підготовки в рамках операції “ORBITAL” під керівництвом інструкторів ЗС Великої Британії

У Військово-Морських Силах ЗС України тривають курси підготовки в рамках операції “ORBITAL” під керівництвом інструкторів ЗС Великої Британії. Військові моряки навчаються за напрямками – організація роботи командира взводу, сержанта-лідера, розвідки та оборонних дій в міських умовах. У цьому році підготовка проходить у новому форматі, коли британські інструктори здійснюють керівництво, а заняття проводить інструкторсько-викладацький склад навчального центру українських ВМС, який раніше вже пройшов навчання за цією програмою та є учасниками бойових дій.

– Якісна підготовка українських військовослужбовців є вагомим внеском у перемогу нашої країни та її розвитку за стандартами НАТО. Курси підготовки в рамках операції “ORBITAL” – яскравий тому приклад, – наголосив заступник командувача Військово-Морських Сил ЗС України з бойової підготовки контр-адмірал Олексій Неїжпапа. – Отримані знання будуть дуже корисними під час виконання завдань за призначенням і використовуватимуться у ході подальшої підготовки військовими моряками своїх підрозділів, – додав він.

Іноземні колеги відзначили високий рівень підготовки інструкторів українських ВМС та наголосили, що приємно вражені роботою військовослужбовців, залучених до навчання, їхнім натхненням і здатністю швидко засвоювати отримані знання і навички.

Прес-центр Командування
ВМС ЗС України

Залишити відповідь