Украина и США Украина Реформы

Реформа ДФС

Олександр Власов

ДФС змінюється і змінюється динамічно. Майже щодня зустрічаюся з міжнародними партнерами, які допомогають нам у реформуванні служби.
Сьогодні з експертами Казначейства США, які консультують ДФС з 2017 року, обговорили впровадження нової структури управління проектами. Це можливість для служби працювати за сучасними методами проектного менеджменту.
Сьогодні підписав Порядок управління проектами в ДФС, напрацьований разом з американськими колегами. Мова йде про новий формат роботи. Кожен співробітник буде розуміти, яку роль відіграє в проекті, які дії вчиняє та які документи готує, а також як відбувається взаємодія усіх учасників процесу управління проектом.
Я буду безпосереднім учасником і координатором стратегічних проектів на різних етапах реалізації. Координація буде здійснюватися від початку до фіналу. Досвід я маю: від Міністерства економічного розвитку, служби в спецпідрозділі «Фантом» до роботи на Одеській митниці.
Наразі Казначейство США рекомендує ДФС визначитися з першочерговими проектами. На начальному етапі їх буде три. І один з них – обов’язково в сфері IT. Розвиток сервісів для служби – пріоритет. Я – за реформування з новими людьми, які мають сучасний, прогресивний погляд.

Залишити відповідь