Украина Реформы

4–5 жовтня 2018 року в Інституті фізики НАН України відбулася зустріч українських науковців із представниками компанії LG Electronics (Республіка Корея)

Національна академія наук України

4–5 жовтня 2018 року в Інституті фізики НАН України відбулася зустріч українських науковців із представниками компанії LG Electronics (Республіка Корея).

Захід було організовано Президією Національної академії наук України й Інститутом фізики НАН України на прохання корейської сторони.

Компанія LG Electronics є однією з найпотужніших компаній Республіки Корея в галузі електроніки, всесвітньо відомих, зокрема, завдяки виробництву рідкокристалічних дисплеїв. Вона має давні ділові стосунки з Інститутом фізики НАН України, в ході яких було впроваджено суттєві вдосконалення в технологію виробництва.

Представницьку корейську делегацію очолював старший віце-президент компанії LG Electronics Дж.С. Лі, до складу делегації входили також заступник директора науково-дослідної частини компанії LG Electronics С.В. Х’юн, директор філіалу компанії LG Electronics у Східній Європі В.К. Мін і керівники підрозділів компанії, всього – 8 осіб.

Із зарубіжними гостями зустрілися перший віце-президент НАН України, голова Секції фізико-технічних і математичних наук НАН України академік Антон Наумовець, заступник академіка-секретаря Відділення фізики і астрономії НАН України член-кореспондент НАН України Анатолій Негрійко, директор Інституту фізики НАН України член-кореспондент НАН України Михайло Бондар і завідувач відділу цього інституту доктор фізико-математичних наук Василь Назаренко, заступник директора Інституту проблем матеріалознавства імені І.М. Францевича НАН України академік Сергій Фірстов і завідувач відділу цього інституту член-кореспондент НАН України член-кореспондент НАН України Юлій Мільман, завідувач відділу Інституту металофізики імені Г.В. Курдюмова НАН України доктор фізико-математичних наук, професор Віктор Носенко, низка інших співробітників установ Академії та керівник ТОВ «Гресем Інновейшен» кандидат фізико-математичних наук Валерій Семенюк (Україна).

У вступному слові академік А. Наумовець відзначив, що проведення цього спільного заходу стало можливим завдяки багаторічній співпраці між українськими та корейськими вченими. Він коротко поінформував гостей про історію й напрями цього співробітництва і відзначив, що співпраця з LG Electronics належить до пріоритетних міжнародних зв’язків НАН України.

Корейські гості виступили з презентацією про компанію LG Electronics та розповіли про деякі завдання, що стоять перед нею на шляху її подальшого технологічного розвитку. Українські учасники зустрічі виголосили доповіді про свої розробки, що можуть стати основою для продовження співпраці. Гості з LG Electronics відзначили високий інноваційний потенціал наукових установ НАН України і висловили свою зацікавленість у подальшому співробітництві з українськими вченими. За підсумками зустрічі було підписано відповідний протокол про наміри.

Залишити відповідь