Украина Реформы

Україна виконує взяті зобов’язання щодо імплементації Плану боротьби з розмиванням бази оподаткування та виведення прибутку з-під оподаткування (ВЕРS)

Олександр Власов

Україна виконує взяті зобов’язання щодо імплементації Плану боротьби з розмиванням бази оподаткування та виведення прибутку з-під оподаткування (ВЕРS).
Вчора на міжнародному податковому саміті з цифрової економіки в Лісабоні, де наша делегація працює вже другий день, чи не основною темою була необхідність імплементації плану ВЕРS. Він був розроблений у 2015 році Організацією економічного співробітництва і розвитку (OECD) і націлений на контроль за ефективним ціноутворенням та визначенням країни, де утворюється прибуток. Адже коли компанії ігнорують податкові правила, вони можуть вільно переміщувати фінансовий ресурс.
І вже сьогодні оприлюднений законопроект із змінами до Податкового кодексу, який ми разом із Мінфіном та Нацбанком розробляли протягом останнього часу. Після його ухвалення податковий контроль за трансфертним ціноутворенням буде відповідати вимогам OECD. Крім того,
створить сприятливі умов для ведення бізнесу в Україні шляхом встановлення міжнародних стандартів податкового контролю для всіх учасників міжнародної торгівлі.
Отже, про що йде мова.
1. Запроваджується трирівнева структура документації для міжнародних груп компаній, яка включає в себе документацію з трансфертного ціноутворення, глобальну документацію та звіт в розрізі країн (country-by-countryreporting). Це дасть чіткий контроль над операціями в рамках міжнародних груп компаній.
2. Вводиться інститут послуг з низькою доданою вартістю для цілей ТЦО. Це послуги, які не є основною діяльністю платника. Наприклад, послуги бухобліку та аудиту, управління персоналом, юридичні послуги. По ним буде спрощена процедура трансферного ціноутвореня, оскільки вони суттєво не впливають на оподаткування.
3. Вдосконалюються правила контролю за сировинними товарами шляхом скасування обмеження застосовувати виключно біржові котирування певних бірж. Буде надана можливість використовувати котирувальні ціни на товари, тобто у контролі застосовуватимуться інші джерела цін.
4. Запроваджується контроль за ТЦО з урахуванням концепції превалювання сутності над формою: операція для цілей оподаткування буде розцінюватися, виходячи з її фактичного здійснення, а не з її юридичного оформлення.
5. Вводиться оподаткування контрольованих іноземних компаній, тобто оподаткування податком на доходи фізосіб прибутків закордонних компаній, якими володіє фізик-резидент. Це дає можливість перекрити схеми ухилення, у разі якщо іноземна компанія отримує прибуток, але не виплачує дивіденди власнику-резиденту.
6. Передбачені обмеження витрат на фінансові операції з пов’язаними особами. Це встановлення обмежень по відсотках за кредит не лише відносно нерезидентів, як наразі у діючій редакції Податкового кодексу, а й резидентів. Крім того, на відміну від діючого законодавства, невраховані у звітному періоді витрати на проценти не можуть бути враховані в майбутніх звітних періодах. Також знижується поріг для врахування процентних витрат з 50% до 30% від суми фінрезультату, фінансових витрат та амортизації.

Залишити відповідь