Украина и ЕС Украина Реформы

2018-11-09-ten-t-eastern-partnership-maps.pdf

Источник: 2018-11-09-ten-t-eastern-partnership-maps.pdf

Урядовий офіс координації європейської та євроатлантичної інтеграції

Україна включена до Транс’європейської опорної транспортної мережі (TEN-T) і стає важливим учасником розбудови стратегічного транспортного коридору у сполученні Європа – Азія. Про це заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян, коментуючи рішення Європейської Комісії щодо схвалення карти опорної мережі TEN-T у країнах Східного партнерства для покращення транспортного взаємозв’язку та логістики.

«Українська транспортна мережа вперше стає частиною стратегічних транспортно-логістичних коридорів Євросоюзу. Це найважливіший крок на шляху інфраструктурної євроінтеграції України, який свідчить, що українська інфраструктура модернізується, поступово набуває європейської якості та розглядається Європейською Комісією як невід’ємна складова транспортно-логістичної системи ЄС», − наголосив Volodymyr Omelyan.

«Успішна реалізація проектів GO-Highway та Via Capratia, подальше розширення залізничного та авіаційного сполучення з країнами ЄС, розвиток мультимодальних перевезень і запровадження європейських стандартів у сфері транспорту через імплементацію Угоди про асоціацію дадуть потужний імпульс національній економіці й абсолютно нову якість транспортних послуг для українців, зроблять інфраструктуру України єдиним цілим з інфраструктурою Європейського Союзу», − підкреслив Міністр інфраструктури України.

З картами приєднання країн Східного партнертсва до Транс’європейської опорної транспортної мережі (TEN-T) можна ознайомитися за посиланням:http://bit.ly/2PWhwHj

Міністерство інфраструктури України

Залишити відповідь