Украина Реформы

Уряд вніс зміни до персонального складу незалежних недержавних експертів – членів Комітету з призначення керівників та членів наглядових рад особливо важливих для економіки України державних підприємств

Офіс реформ Кабінету Міністрів України#SOEReform

Уряд вніс зміни до персонального складу незалежних недержавних експертів – членів Комітету з призначення керівників та членів наглядових рад особливо важливих для економіки України державних підприємств.

Зокрема, до складу введено Matteo Patrone, нового керуючого директора #ЄБРР у країнах Східної Європи та Кавказу, натомість зі складу Комітету виведено його попередника Francis Malige. Розпорядження Кабміну за посиланням: http://bit.ly/2QE8HCy.

Оскільки Франсіс Маліж виконував обов’язки голови Комітету, на наступному засіданні члени Комітету обиратимуть нового голову.

Нагадаємо, Комітет з призначень спільно із відповідною комісією здійснюють відбір керівників та членів наглядових рад особливо важливих для економіки України державних підприємств.

Директорат публічної адміністрації Секретаріату Кабінету Міністрів України забезпечує проведення конкурсного відбору та діяльність Комітету з призначень і комісії з відбору, Офіс реформ Кабінету Міністрів України супроводжує цей процес і надає всебічну підтримку Секретаріату СКМУ.

Сторінка Комітету з призначень на Урядовому порталі: http://bit.ly/2ytfbsT

#Реформа_Держпідприємств #CorporateGovernance #КорпоративнеУправління #Privatization #Приватизація #ОфісРеформКМУ #ReformsDeliveryOffice #MakingReformsHappen

Залишити відповідь