Украина Реформы

STOP CORRUPTION

Геннадій Зубко

9 грудня о 11:54 · 

STOP CORRUPTION!
❗️Міжнародний день боротьби з корупцією❗️
Вітаю команду #КомандаМінрегіону ✌️з тим, що сьогодні ми вже отримали високі оцінки від Ініціативи Разом проти корупції та від Національне агентство з питань запобігання корупції – НАЗК.
Мінрегіон – лідер з впровадження антикорупційних заходів, за підсумками моніторингу, проведеного ініціативою “Разом проти корупції”.
Відзначені такі заходи:
?перегляд ДБН;
?створення “червоного списку” відхилень від ДБН;
?розробка Концепції публічного управління у сфері будівництва;
?забезпечення відкритості та прозорості під час відбору інвестпроектів та програм, що реалізуються за кошти ДФРР.
Усунення корупційних ризиків, дерегуляція будівельної діяльності, спрощення дозвільних процедур – одне з ключових завдань, над яким працює Мінрегіон!

✔️Ми не зупиняємось і продовжуємо впроваджувати сучасні механізми забезпечення прозорості та відкритості дозвільних процедур в будівництві.Запрацювала публічна онлайн-платформа «Прозора ДАБІ». Підключення до платформи органів місцевого самоврядування та впровадження «електронного кабінету забудовника» – наступні наші кроки на шляху до відкритої взаємодії держави та учасників будівельного ринку.

✔️Крім того, НАЗК за результатами перевірки щодо додержання вимог Закону України “Про запобігання корупції” в Мінрегіоні за період 2015-2018 встановила відсутність фактів порушень вимог антикорупційного законодавства. 
Рухаємось далі! Реформи NON-STOP!
З Oksana Velychko Елена Шуляк Olga Gurina Lev Partskhaladze Вячеслав Негода Taras Tokarski Igor Korkhovyi Надія Бондарчук Ольга Рябова Сергій Білоус Державна архітектурно-будівельна інспекція України Офіс підтримки та впровадження реформ Мінрегіону Офіс ефективного регулювання IDLO Україна

Залишити відповідь