RussiaGate

Для трибуналів: волонтери викрили військовика ЗС РФ, який брав участь в окупації Грузії – InformNapalm.org (Українська)

Під час пошуку російських воєнних злочинців, які брали участь у захопленні Криму та в окупації Донбасу, нам трапляються фігуранти, які брали участь у конфліктах минулих років за межами України. Минуло більше 10 років з дати нападу росіян на Грузію, дехто з учасників тих подій почав викладати в соцмережах фотосвідчення своєї участі у агресії.  Наприклад, Стас Лещинський – військовослужбовець 417-го окремого розвідувального батальйону  (в/ч 55034, пункт постійної дислокації – Ханкала, Чечня, Півд. ВО) зі складу 42-ї МСД ЗС РФ, який воював проти Грузії в 2008 році.

Источник: Для трибуналів: волонтери викрили військовика ЗС РФ, який брав участь в окупації Грузії – InformNapalm.org (Українська)

InformNapalm Україна

Наочний приклад, як російські воєнні злочинці бояться покарання за злочини.
Фігурант нашої статті (https://informnapalm.org/…/dlia-trybunaliv-volontery-vykry…/) Стас Лещинський, який виклав фото, зроблене біля дорожнього вказівника Батумі під час нападу Росії на Грузію у 2008 році, зачистив свій профіль від фотодоказів. Десять років (!) фотодокази висіли в його профілі, але варто було оприлюднити їх на широкий загал і перед Стасом замайоріла перспектива Гааги – профіль зачищено. (До речі, марні старання, всі докази надійно зберігаються.)
Це ще один доказ того, що якби світова спільнота у 2008 реагувала на агресію Росії адекватно, воєн в Україні та Сирії не було б. Мусимо й далі фіксувати та документувати злочини Росії і добиватися покарання для неї за скоєне. Це запорука безпеки України та світу загалом в майбутньому.

Залишити відповідь