Украина и ЕС Украина Реформы

Україна добре інтегрована в «Horizon-2020» і вже визначено потрібні кроки для приєднання до наступної програми «Horizon-Europe» – Спільний комітет Україна-ЄС | Міністерство освіти і науки України

Источник: Україна добре інтегрована в «Horizon-2020» і вже визначено потрібні кроки для приєднання до наступної програми «Horizon-Europe» – Спільний комітет Україна-ЄС | Міністерство освіти і науки України

Урядовий офіс координації європейської та євроатлантичної інтеграції

Україна імплементувала більшість рекомендацій європейського незалежного аудиту української науково-інноваційної системи. Про це повідомили представники Європейської комісії у ході засідання Спільного комітету Україна-ЄС з досліджень та інновацій.

Загалом Європейською Стороною було надано 30 рекомендацій з оптимізації наукової системи у сфері інновацій. Серед реалізованих пропозицій сторони відзначили створення Національного фонду досліджень, який вже з 2019 року почне давати гранти під дослідницькі проекти українських науковців.

Учасники засідання також обговорили співпрацю в выдповыдно до Рамкової програми ЄС «Horizon 2020» та проаналізували результати участі України в цій Програмі. За підсумками обговорення були визначені необхідні кроки для приєднання до наступної Програми ЄС «Horizon -Europe».

Детальніше читайте на сайті Міністерство освіти і науки України.

Залишити відповідь