Украина и мировые банки

Відбулось друге засідання Координаційної ради донорів Фонду енергоефективності та Мультидонорського трастового фонду (МДТФ).

World Bank Ukraine

1 хв · 

Відбулось друге засідання Координаційної ради донорів Фонду енергоефективності та Мультидонорського трастового фонду (МДТФ). Разом з представниками European Union in Ukraine, Уряду Німеччини, IFC – International Finance CorporationWorld Bank UkraineGIZ UkraineUNDP Ukraine / ПРООН в Україні обговорили грантову політику Фонду енергоефективності.

1. Для перших 300 проектів рекомендований розмір гранту: пакет А («легкий») — 40%, пакет Б («комплексний») – 50% та додатково +20% для ОСББ, в яких мешкає більше 50% субсидіантів.
2. Кошти на рахунки ОСББ, що впровадили енергоефективні заходи, відповідно до програми Фонду та грантової угоди, надходитимуть у розрахунку 50/50 з Фонду енергоефективності і МДТФ.
3. Проект «Перші ластівки» — 15 ОСББ, на яких будуть відпрацьовані процедури Фонду енергоефективності — фінансуватиметься винятково з МДТФ. 
4. Долучаємо до програм Фонду енергоефективності муніципальні і обласні програми з енергоефективності.

Крім того, ЄС офіційно надав свого представника до складу Наглядової Ради Фонду енергоефективності — Laura Garbenciute, яка має значний досвід роботи в сфері аудиту!

Залишити відповідь