Украина Реформы

ПРЕЗЕНТАЦІЯ БАГАТОРІЧНОГО ПЛАНУ ГУМАНІТАРНОГО РЕАГУВАННЯ ДЛЯ УКРАЇНИ НА 2019-2020 рр.

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та ВПО України

Щойно · 

✔️ПРЕЗЕНТАЦІЯ БАГАТОРІЧНОГО ПЛАНУ ГУМАНІТАРНОГО РЕАГУВАННЯ ДЛЯ УКРАЇНИ НА 2019-2020 рр.
31 січня 2019 року у Києві відбулась Презентація Багаторічного плану гуманітарного реагування (#БПГР) для України на 2019-2020 рр. за участю заступника Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгія Туки

У заході взяли участь Координатор системи ООН/ Координатор з гуманітарних питань в Україні, Оснат Лубрані, Голова представництва #ЄС в Україні Хюґ Мінґареллі, Голова УКГС #ООН в Україні Еліс Секуі, представники постраждалих громад.

Оснат Лубрані у своєму вітальному виступі до учасників заходу відзначила зусилля Уряду України, які дозволили покращити ситуацію в офіційних пунктах пропуску громадян (#КПВВ), а також зусилля МТОТ – постійну, плідну працю для забезпечення кращого життя для більш ніж 1,5 млн. внутрішньо переміщених осіб України.

Також вона зазначила, що тільки завдяки спільним та розширеним заходам можливо полегшити страждання цивільного населення та дати надію тим, хто її найбільше потребує, та звернула увагу на необхідність виділення 162 млн. дол. #США для надання гуманітарної допомоги та забезпечення захисту 2,3 млн. найбільш незахищених людей на Сході України у 2019 році:

«Ми зараз знаходимося на початку 2019 року, але спостерігаємо, що наслідки в гуманітарній сфері залишаються важкими. Більше 3,5 млн. чоловіків, жінок та дітей на Сході України отримують гуманітарну допомогу для того щоб вести достойне життя. Це означає, що людям потрібне вугілля для того щоб обігріватися, їм потрібен доступ для харчування, води, електричних послуг. Окрім того, люди потребують психологічної допомоги і засобів для відновлення, засобів для існування, але найголовніше – їм потрібен захист»

Оснат Лубрані подякувала ООН та представникам гуманітарних організацій і підкреслила, що основною ціллю їх діяльності залишається збереження життів українців та полегшення їх існування.

«П’ять років конфлікту мали руйнівний вплив на життя мільйонів людей. Завдяки координаційній діяльності ООН протягом цих років було отримано понад 460 мільйонів доларів США для здійснення заходів гуманітарного реагування, що дозволило установам ООН та гуманітарним партнерам надати життєво необхідну допомогу мільйонам людей з обох боків «лінії розмежування», – сказала пані Лубрані понад 100 представникам урядових, донорських, міжнародних та національних організацій та представників ЗМІ, присутнім на заході. – Але сьогодні наша підтримка потрібна більше, ніж будь-коли, щоб допомогти людям подолати наслідки тривалого конфлікту»

Заступник Міністра Георгій Тука висловив глибоку подяку за підтримку України міжнародними спільнотами, підкреслив надзвичайно велике значення міжнародної гуманітарної допомоги, а також відзначив високий рівень довіри між МТОТ і міжнародними партнерами, що дозволяє вчасно реагувати на потреби постраждалого населення від збройної агресії Російської Федерації на Сході країни.

«Достатньо поїхати на Схід України, щоб побачити на власні очі таблички, які фіксують присутність тієї чи іншої країни в процесі відновлення та розбудови. На мостах стоять прапори Європейського Союзу, на лікарні майорить прапорець Уряду Японії. І таких випадків, особливо на Сході, дуже багато. Переоцінити внесок наших партнерів в відбудову Сходу нашої держави просто неможливо», – підкреслив George Tuka.

Разом з United Nations OCHA Ukraine

Залишити відповідь