Украина и мировые банки

Цей рік особливий для Міністерства фінансів

Міністерство фінансів України7 · 

«Цей рік особливий для Міністерства фінансів. Саме у 2019 році ми починаємо втілювати в життя середньострокове бюджетне планування. Для нас це найважливіша реформа. І справа не тільки в управлінні публічними фінансами. Ми фактично змінюємо планування та бюджетування всіх напрямків і таким чином можемо чітко показати не тільки політичну підтримку реформ, але й запланувати необхідні кошти для втілення в життя цих реформ. Це дає чітке розуміння українцям та нашим партнерам того що ми плануємо робити та як фінансувати», – сказала Міністр фінансів Oksana Markarova, відкриваючи сьогодні Раду реформ.

Вона наголосила, що #Мінфін налаштований не знижувати темпу реформ, і подякувала усім міжнародним партнерам, які цьому сприяють.

Голова Представництва Європейського Союзу в Україні Хюґ Мінґареллі: «Підтримка таких команд, як команда Оксани Маркарової – є честю та задоволенням для нас. Ця команда складається з людей, які відданні своїй справі та працюють в інтересах своєї країни». Серед досягнень він також відзначив домовленість з Міжнародним валютним фондом та отримання макрофінансової допомоги від Європейської комісії, а також очевидний прогрес у просуванні реформ передбачених Угодою про асоціацію між Україною та ЄС.

Заступники Yuriy HeletiySergey Verlanov і Василий Шкураков розповіли про основні досягнення по ключовим напрямам реформ Мінфіну у 2018 році та поділилися планами на поточний рік.

Директор Reform Support Team at Ministry of Finance of Ukraine Nataliya Slyshвідзначила, що менеджери команди залучені до всіх ключових реформ Мінфіну, але головним викликом лишається Реформа публічного адміністрування. 
#MakingReformsHappen

Yuriy Dzhygyr Oleksandra Betliy Ambassador of Sweden to Ukraine
Dmitriy Romanovich Kateryna Stasiuk Yuliya Anikeeva Marina Petrov Ernst ReichelMichio Harada Kateryna Elishyieva Елена Скрипкина (Elena Skrypkina) Алена Богачева Olga Fedorenko Polina Yarova

Four Assist Development Consulting EDGE, the Expert Deployment for Governance and Economic Growth, Ukraine British Embassy Kyiv
European Bank for Reconstruction and Development (EBRD)
Embassy of Canada in Ukraine
Посольство Японії в Україні / 在ウクライナ日本国大使館 / Embassy of Japan in Ukraine 
Embassy of Sweden in Kyiv
Embassy of Switzerland in Ukraine / Посольство Швейцарії в Україні
Embassy of the Netherlands in Ukraine
EU 4 PAR
EUAM Ukraine
GIZ Ukraine
International Monetary Fund
Sida – Styrelsen för Internationellt Utvecklingssamarbete
U.S.-Ukraine Business Council (USUBC)
UNDP Ukraine / ПРООН в Україні
U.S. Embassy Kyiv Ukraine
USAID Ukraine – USAID Україна
World Bank Ukraine
Royal Norwegian Embassy in Kyiv

Залишити відповідь