Украина и ЕС

EU Law and Legal Approximation Developments Review for Ukraine No 31.pdf

Источник: EU Law and Legal Approximation Developments Review for Ukraine No 31.pdf

Урядовий офіс координації європейської та євроатлантичної інтеграції
3 год ·
Друзі, пропонуємо вашій увазі огляд розробок у законодавстві ЄС, правовому аналізі ЄС та адаптації законодавства в Україні.

Опублікований 31-ий випуск охоплює період з 1 по 31 січня 2019 року.
Огляд створено в рамках проекту Association4U разом з Урядовим офісом координації європейської та євроатлантичної інтеграції.

Зокрема у даному випуску ви можете дізнатися про розроблений Міністерством екології та природних ресурсів України проект Стратегії водної політики України, що відповідає європейським нормам поводження з водними ресурсами, а також про затверджений 30 січня 2019 року на засіданні Кабінету Міністрів України, план заходів на 2019 рік з реалізації Стратегії комунікації у сфері європейської інтеграції на 2018-2021 роки.

Окрім цього, опублікований випуск містить інформацію про новий Регламент Європейського Парламенту та Ради (ЄС) 2019/125 від 16 січня 2019 року щодо торгівлі певними товарами, які можуть бути використані для смертної кари, катування або іншого жорстокого, нелюдського або принижуючого гідність поводження або покарання, а також інші законодавчі акти ЄС, які стосуються свободи пересування працівників і соціальної політики.

Також в огляді містяться посилання на низку аналітичних матеріалів щодо виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, а також євроінтеграційних процесів загалом.

Детальніше за посиланням:

Залишити відповідь