Среда 24 Июль 2019

Февраль 8, 2019

Зустріч відбулась в рамках проведення в Україні третьої Самооцінки інституцій сектору безпеки і оборони України на предмет виявлення корупційних ризиків

Урядовий офіс координації європейської та євроатлантичної інтеграції

Світлина від Урядовий офіс координації європейської та євроатлантичної інтеграції.

7 лютого 2019 року представники Урядового офісу, а також уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції Секретаріату КМУ зустрілися з експертами Програми НАТО з розбудови доброчесності, цілісності, прозорості та зниження корупційних ризиків в роботі оборонних та безпекових інституцій (Building Integrity Programme) на чолі з керівником українського напряму Програми – представником Міжнародного секретаріату НАТО Бенедиктом Борелем.

Зустріч відбулась в рамках проведення в Україні третьої Самооцінки інституцій сектору безпеки і оборони України на предмет виявлення корупційних ризиків (Самооцінка).

Сторони обговорили поточний стан та проблемні питання виявлені у ході Самооцінки. Сторону НАТО було також ознайомлено з особливостями функціонування системи запобігання та протидії корупції в Україні.

Представниками НАТО зазначено, що за результатами узагальнення та аналізу Самооцінки планується у вересні поточного року підготувати відповідні експертні висновки і рекомендації.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

двадцать + один =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Говорим о политике простыми словами
© Copyright  - Все права защищены. Перепубликация авторских статей без согласования с автором запрещена.
calendarmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram