Украина НАТО

Зустріч відбулась в рамках проведення в Україні третьої Самооцінки інституцій сектору безпеки і оборони України на предмет виявлення корупційних ризиків

Урядовий офіс координації європейської та євроатлантичної інтеграції

Світлина від Урядовий офіс координації європейської та євроатлантичної інтеграції.

7 лютого 2019 року представники Урядового офісу, а також уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції Секретаріату КМУ зустрілися з експертами Програми НАТО з розбудови доброчесності, цілісності, прозорості та зниження корупційних ризиків в роботі оборонних та безпекових інституцій (Building Integrity Programme) на чолі з керівником українського напряму Програми – представником Міжнародного секретаріату НАТО Бенедиктом Борелем.

Зустріч відбулась в рамках проведення в Україні третьої Самооцінки інституцій сектору безпеки і оборони України на предмет виявлення корупційних ризиків (Самооцінка).

Сторони обговорили поточний стан та проблемні питання виявлені у ході Самооцінки. Сторону НАТО було також ознайомлено з особливостями функціонування системи запобігання та протидії корупції в Україні.

Представниками НАТО зазначено, що за результатами узагальнення та аналізу Самооцінки планується у вересні поточного року підготувати відповідні експертні висновки і рекомендації.

Залишити відповідь