Украина Реформы

Розгорнута інфографіка будівництва доріг

Volodymyr Omelyan
Світлина від Volodymyr Omelyan.

Аби зняти питання доріг, публікуємо розгорнуту інфографіку, які саме автошляхи відбудували Уряди Яценюка і Гройсмана.

Це більше 7 000 км упродовж 2014-2018 рр., з них 3 800 км лише у 2018 р.!
У рамках схваленої стратегії до 2022 року всі обласні центри України будуть з’єднані якісними автошляхами, суттєво відбудовані обласні дороги, збудовано новий транспортний коридор GO Highway.

Ми двічі на рік контролюємо стан збудованих нами доріг, всі вони мають 3-5-10 річну гарантію.
Ті, дороги, які не переживають зиму і розвалюються на очах, заслуга інших реформаторських урядів, представники багатьох з яких зараз рвуться в Президенти і готові створити «диво заради України». Але ми їх теж ремонтуємо і приводимо до ладу.

Так, у нас рекордне фінансування мережі автошляхів України. Дорожній фонд, створений за ініціативи Президента України, у цьому році складе понад 50 млрд грн. Так, активно ремонтуємо в кожній області.

Водночас, якщо ми хочемо мати автошляхи як у Польщі, то давайте фінансувати їх будівництво, як у Польщі. І почекати 3-5 роки, коли результат буде помітний для усіх. 
Бюджет польського автодору близько 200 млрд грн у минулому році, причому загальний кілометраж набагато менший. З боку ЄС на польську інфраструктуру виділено безповоротніх коштів на майже 80 млрд євро за останні 5 років.

Дороги будуються за гроші. Не фб, заявами чи обіцянками.

Дякуємо платникам податків за той ресурс, що вперше в історії України нам довірили. Наше завдання: будувати прозоро, дешево, якісно! 
І ми це робимо.

Володимир КістіонСлавомір НовакNatalie Forsyuk

#УрядГройсмана

Залишити відповідь