Четверг 21 Ноябрь 2019

Февраль 11, 2019

Львівщину відвідав командувач Сухопутних військ США в Європі генерал-лейтенант Крістофер Каволлі

Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

Вчора о 13:18 · 

Львівщину відвідав командувач Сухопутних військ США в Європі генерал-лейтенант Крістофер Каволлі

Світлина від Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine.

Міжнародний центр миротворчості та безпеки та 184-й навчальний центр Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відвідала делегація Збройних сил США на чолі із командувачем Сухопутних військ США в Європі генерал-лейтенантом Крістофером Каволлі.

Зустрічав іноземних гостей начальник Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного генерал-лейтенант Павло Ткачук.

В ході візиту генерал-лейтенант Каволлі ознайомився з ходом розбудови соціально-побутової інфраструктури Старицького гарнізону, відвідав навчальний комплекс «Бій в урбанізованій місцевості» та інші об’єкти навчальної матеріально-технічної бази, поспілкувався з інструкторсько-викладацьким складом МЦМБ.

Командувач Сухопутних військ США в Європі високо оцінив досягнення МЦМБ та Центру підготовки підрозділів і відзначив, що далеко не кожна країна НАТО може дозволити собі такі обсяги підготовки підрозділів, на які спроможний Центр.

Також в ході візиту було обговорено подальші кроки розвитку МЦМБ, зокрема поглиблення двостороннього співробітництва між МЦМБ та 7 командуванням з підготовки СВ США в Європі, що дислокується в Графенвері.

Прес-служба Національної академії Сухопутних військ

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

одиннадцать + семнадцать =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Говорим о политике простыми словами
© Copyright  - Все права защищены. Перепубликация авторских статей без согласования с автором запрещена.
calendarmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram