Украина НАТО

Разом із союзниками з Північноатлантичного Альянсу обговорили становлення українських ССпО.

Віктор МуженкоС

Взяв участь у Конференції з питань розвитку та інтегрування Сил спеціальних операцій Збройних Сил України.

Разом із союзниками з Північноатлантичного Альянсу обговорили становлення українських ССпО.

Проведена робота отримала високу оцінку фахівців #NATO. Визначилися з перспективами. Нам є над чим працювати.

Наше завдання – не знижувати темп впровадження нових стандартів у підготовці, технічному оснащенні та всебічному забезпеченні вітчизняних ССпО.

Командування Сил спеціальних операцій ЗС України
#WaytoNATO

Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

20 хв. · 

ССпО готові діяти за різними сценаріями кризових ситуацій, – генерал армії України Віктор Муженко

Начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко взяв участь в конференції з питань розвитку Сил спеціальних операцій ЗС України, що відбулася у Києві. Захід організовано за сприяння штабу ССпО НАТО та за участі його офіційної делегації на чолі з командувачем штабу Сил спеціальних операцій НАТО віце-адміралом Коліном Кілрейном.

Під час конференції представники органів військового управління Збройних Сил України та інших військових формувань обмінялися досвідом з фахівцями з питань ССпО збройних сил США, Великобританії, Республіки Польща, Литовської Республіки, Латвійської Республіки, Естонської Республіки, Румунії, Королівства Данія та Канади.

Окремо були порушені питання розвитку морської складової ССпО ЗС України, Комплексного плану розвитку ССпО ЗС України та безпекової ситуації в регіоні.

— Генеральним штабом проаналізовано дії спеціальних підрозділів Російської Федерації, і у нас вже готові плани протидії на різні сценарії кризових ситуацій. Наше завдання – не знижувати темп впровадження нових стандартів у підготовці, технічному оснащенні та всебічному забезпеченні вітчизняних ССпО, – зазначив під час обговорення питань порядку денного генерал армії України Віктор Муженко.

Залишити відповідь