Украина и ЕС Украина Реформы

Чернігівщина сьогодні в топі лідерів децентралізації.

Ірина Кудрик разом з Геннадієм Зубком та 6 іншими особами

Чернігівщина сьогодні в топі лідерів децентралізації. 
В об‘єднаних громадах, яких вже 45, проживає 47 відсотків населення, а якщо порахувати і фінансово-децентралізовані великі міста, що поки що не прагнуть приєднати до себе прилеглі села – Чернігів та Прилуки, то матимем 80 % населення області, які живуть в громадах, що мають нові можливості. За територією це майже 60 % площі області. 
Для добровільного трирічного етапу це дуже потужний результат! 
Від ідеї реформи і до сьогодні Україну в її втіленні підтримують міжнародні партнери. Зокрема, Європейський Союз та його країни-учасниці.

Кілька днів на Чернігівщині працювала моніторингова місія ЄС, що знайомилась з впровадженням реформи в громадах та результатами діяльності найбільшої програми міжнародної технічної допомоги, що підтримує реформу влади в Україні, – програми U-LEAD з Європою.

Реалізується програма, зокрема, через діяльність в регіонах Центрів розвитку місцевого самоврядування, що уповноважені підтримувати реновацію української самоврядності та допомагати новим громадам спинатись на ноги, розвиватись, гуртуватись, вчитись самостійно вирішувати всі питання місцевого значення.

Нам, експертам Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування, надзвичайно відповідально було першими знайомити європейських колег з результатами напрацювань громад в нових умовах, з формами роботи Центру, які направлені на досягнення завдань Програми для розвитку спроможності наших громад. 
Особливо значимим є те, що наші європейські партнери в пошуку відповідей на нові запити та потреби громад.

Втомлені працею, але задоволені результатами, вдячні: ???

громадам Чернігівщини, зокрема Кіптівській та Михайло-Коцюбинській ОТГ за прагнення та вміння реалізовувати підтримку, знання, можливості, отримані від програми U-LEAD з Європою та Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування;

Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства та Програмі U-LEAD з Європою за довірене право бути на передовій реформи і мати честь творити новітню історію України;

європейським партнерам за віру в майбутнє України

і всім стейкхолдерам за надійне партнерство!!! ?????

Залишити відповідь