Украина и мировые банки Украина Реформы

World Bank Ukraine допоможе з модернізацією «Укрзалізниці»

World Bank Ukraine

РРРекекРлалаРмамаРРР · 

World Bank Ukraine допоможе з модернізацією «Укрзалізниці». Частка перевезень залізницею в Україні становить 70-75%. Ці показники втричі вищі за європейські. Укрзалізниця – Ukrzaliznytsia працевлаштовує 275 000 людей. Отже, компанія — надзвичайно важлива в галузі перевезень, є величезним роботодавцем, і до того ж, пропонує більш-менш «зелений» спосіб транспортування. 
Аби українські потяги їздили в Європу, потрібна не лише модернізація інфраструктури, а й перехід із вертикальної інтегрованої моделі на ту, яка передбачатиме розподіл та запровадження конкурентних умов роботи щодо використання залізничного полотна різними компаніями. 
В «Укрзалізниці» великі перспективи інтеграції в європейський ринок перевезень. Існують дев’ять коридорів, які охоплюють територію ЄС. Завдяки законодавчим новаціям, Середземноморський коридор буде продовжено через Україну: через Угорщину, Словаччину і аж до Португалії. Для “Укрзалізниці” та для держави це створює нові можливості. Ще один, Дунайський коридор, також проходить через Україну. І третій коридор – з Балтики до Адріатичного моря через Польщу. Для України він теж перспективний, оскільки до нього легко підключитися.
Про те, що треба зробити та як Світовий банк бачить співпрацю з «Укрзалізницею» — дивіться інтерв`ю Бахера Ель-Хіфнаві, керівника програм з інфраструктури та сталого розвитку Світового банку в Білорусі, Молдові та Україні для Rail.insider
Volodymyr Omelyan

Залишити відповідь